LIGA NEREGISTROVANÝCH

Nabízí se 3 varianty, kdy budou mít všichni stejně utkání:

1) soutěž bude odehrána dvoukolově (18. kol - 16. utkání) - jaro- podzim   startovné 3.400,-Kč

2) soutěž bude odehrána tříkolově (27. kol - 24. utkání) - v třetím kole bude lepší tým ze základní části jako domácí  startovné 5.000,-Kč

3) soutěž bude odehrána dvoukolově (18.kol - 16.utkání) - následně umístění 1-5 každý s každým každým 4 utkání (5. kol) 6-9 každý s každým + jedno doplňkové utkání 6-7, 8-9 (4 utkání)  startovné 4.200,-Kč

 

4) NAVRHNĚTE

ROZLOSOVÁNÍ LIGY NEREGISTROVANÝCH 2018-2019
             
1. kolo 5.10. 17.30 ROZMETAČ "P" - S.M.S. BLESKY
  A   18.45 MĚSTO BLATNÁ - RAKOMARA
    20.00 HASIČI - SK ZAHRÁDKÁŘI KE.
        BALDOVÉ - volno
      21.15 SCOTLAND YARD - JOKLOVÉ
             
2. kolo 10.10. ST 17.00 S.M.S. BLESKY - JOKLOVÉ
  C     volno - SCOTLAND YARD
    18.15 SK ZAHRÁDKÁŘI KE. - BALDOVÉ
      19.30 RAKOMARA - HASIČI
      20.45 ROZMETAČ "P" - MĚSTO BLATNÁ
           
3. kolo 17.10. ST 17.00 HASIČI - ROZMETAČ "P"
      18.15 BALDOVÉ - RAKOMARA
      19.30 SCOTLAND YARD - SK ZAHRÁDKÁŘI KE.
  D   20.45 MĚSTO BLATNÁ - S.M.S. BLESKY
      JOKLOVÉ - volno
             
4. kolo 26.10.   S.M.S. BLESKY - volno
      17.30 SK ZAHRÁDKÁŘI KE. - JOKLOVÉ
  A   18.45 RAKOMARA - SCOTLAND YARD
    20.00 ROZMETAČ "P" - BALDOVÉ
      21.15 MĚSTO BLATNÁ - HASIČI
             
5. kolo 31.10. ST 17.00 HASIČI - S.M.S. BLESKY
  C   18.15 BALDOVÉ - MĚSTO BLATNÁ
    19.30 SCOTLAND YARD - ROZMETAČ "P"
      20.45 JOKLOVÉ - RAKOMARA
        volno - SK ZAHRÁDKÁŘI KE.
             
6. kolo 7.11. ST 17.00 S.M.S. BLESKY - SK ZAHRÁDKÁŘI KE.
  D     RAKOMARA - volno
    18.15 ROZMETAČ "P" - JOKLOVÉ
      19.30 MĚSTO BLATNÁ - SCOTLAND YARD
      20.45 HASIČI - BALDOVÉ
           
7. kolo 14.11. ST 20.00 BALDOVÉ - S.M.S. BLESKY
  D   21.15 SCOTLAND YARD - HASIČI
           
  16.11. 20.15 JOKLOVÉ - MĚSTO BLATNÁ
  C     volno - ROZMETAČ "P"
    21.30 SK ZAHRÁDKÁŘI KE. - RAKOMARA
             
8. kolo 21.11. ST 17.00 S.M.S. BLESKY - RAKOMARA
  A   18.15 ROZMETAČ "P" - SK ZAHRÁDKÁŘI KE.
    19.30 BALDOVÉ   SCOTLAND YARD
        MĚSTO BLATNÁ - volno
      20.45 HASIČI - JOKLOVÉ