Výsledky XXXI. Ročníku Turnaje „O Putovní Pohár Města Blatná“
(kategorie: družstva - muži + smíšená)
Pořadí |
Oddíl |
Hráči |
Celkový výkon |
|||
|
|
Jméno/výkon |
Jméno/výkon |
Jméno/výkon |
Jméno/výkon |
|
1. |
TJ Blatná "A" |
Lis |
Cígl |
Cvach K. |
Köriš D. |
1736 |
|
|
421 (135) |
459 (165) |
424 (155) |
432 (161) |
|
2. |
Fezko Strakonice "A" |
Valhoda |
Poklop |
Petráň ml. |
Hůda |
1662 |
|
|
395 (112) |
406 (134) |
434 (139) |
427 (154) |
|
3. |
Sokol Chýnov II. |
Roubek |
Smažík |
Mašková |
Dvořák |
1653 |
|
|
384 (106) |
415 (129) |
392 (116) |
462 (152) |
|
4. |
Fezko Strakonice "B" |
Kyriánová |
Hendl |
Petráň st. |
Palán |
1607 |
|
|
407 (122) |
422 (142) |
384 (125) |
394 (116) |
|
5. |
Sokol Soběnov |
Ferenčík |
Šedivý |
Šedivý M. |
Sysel J. |
1605 |
|
|
411 (140) |
404 (131) |
415 (131) |
375 (103) |
|
6. |
Sokol Chýnov I. |
Vandělík |
Míka |
Návarová |
Kovandová |
1588 |
|
|
372 (116) |
409 (147) |
389 (112) |
418 (125) |
|
7. |
TJ Blatná "C" |
Kobliha J. |
Sedláček |
Mikeš Jan |
Fejtl |
1565 |
|
|
425 (133) |
375 (94) |
358 (97) |
407 (122) |
|
8. |
TJ Blatná "B" |
Vohryzka |
Mikeš Josef |
Schlehuber |
Koubek |
1535 |
|
|
363 (103) |
429 (139) |
368 (130) |
375 (113) |
|
9. |
TJ Blatná "D" |
Dlabač |
Paďour |
Mikolášek |
Koblihová |
1514 |
|
|
340 (96) |
361 (95) |
421 (126) |
392 (117) |
|
10. |
Sokol Písek "B" |
Salfický |
Koraba |
Vanžura |
Votýpka |
1513 |
|
|
427 (154) |
382 (104) |
353 (97) |
351 |
|
11. |
Sokol Písek "A" |
Papáček |
Brückler |
Navrátil |
Zítek |
1488 |
|
|
366 (99) |
390 (112) |
354 (105) |
378 (98) |
|
12. |
Sokol Chýnov III. |
Peroutková |
Hanzálková |
Dvořáková |
Langweil |
1483 |
|
|
379 (104) |
382 (108) |
355 (100) |
367 (104) |
|
13. |
Sokol Písek "C" |
Král |
Valenta |
Řezáč |
Švejcarová |
1479 |
|
|
368 (88) |
387 (115) |
373 (104) |
351 (94) |
|
14. |
Sokol Soběnov |
Zeman |
|
|
|
440 |
|
|
440 (145) |
|
|
|
|
(kategorie: družstva - ženy)
Pořadí |
Oddíl |
Hráči |
Celkový výkon |
|||
|
|
Jméno/výkon |
Jméno/výkon |
Jméno/výkon |
Jméno/výkon |
|
1. |
Sokol Soběnov |
Čurdová |
Šedivá |
Porkristlová |
Čutková |
1546 |
|
|
410 (122) |
403 (117) |
368 (87) |
365 (89) |
|
2. |
TJ Blatná |
Rozhoňová |
Cvachová |
Fürstová |
Mrvíková |
1503 |
|
|
399 (113) |
381 (99) |
377 (123) |
346 (94) |
|
3. |
Sokol Písek |
Korecká |
Lukešová |
Hofmanová |
Labounková |
1460 |
|
|
370 (105) |
386 (120) |
329 (79) |
375 (96) |
|
- pořadí jednotlivců - MUŽI
Pořadí Jméno Oddíl Výkon
1. Dvořák Sokol Chýnov 462 (152)
2. Cígl TJ Blatná 459 (165)
3. Zeman Sokol Soběnov 440 (145)
4. Petráň ml. Fezko Strakonice 434 (139)
5. Köriš D. TJ Blatná 432 (161)
6. Mikeš Josef TJ Blatná 429 (139)
7. Hůda Fezko Strakonice 427 (154)
8. Salfický Sokol Písek 427 (124)
9. Kobliha J. TJ Blatná 425 (133)
10. Cvach K. TJ Blatná 424 (155)
11. Hendl Fezko Strakonice ; 422 (142)
12. Lis TJ Blatná 421 (135)
13. Mikolášek TJ Blatná 421 (126)
14. Šedivý Milan Sokol Soběnov 415 (131)
15. Smažík Sokol Chýnov 415 (129)
16. Ferenčík Sokol Soběnov 411 (140)
17. Míka Sokol Chýnov 409 (147)
18. Fejtl TJ Blatná 407 (122)
19. Poklop Fezko Strakonice 406 (134)
20. Šedivý Sokol Soběnov 404 (131)
21. Valhoda Fezko Strakonice 395 (112)
22. Palán Fezko Strakonice 394 (116)
23. Brückler Sokol Písek 390 (112)
24. Valenta Sokol Písek 387 (115)
25. Petráň st. Fezko Strakonice 384 (125)
26. Roubek Sokol Chýnov 384 (106)
27. Koraba Sokol Písek 382 (104)
28. Zítek Sokol Písek 378 (98)
29. Koubek TJ Blatná 375 (113)
30. Sysel Josef Sokol Soběnov 375 (103)
31. Sedláček TJ Blatná 375 (94)
32. Řezáč Sokol Písek 373 (104)
33. Vandělík Sokol Chýnov 372 (116)
34. Schlehuber TJ Blatná 368 (130)
35. Král Sokol Písek 368 (88)
36. Langweil Sokol Chýnov 367 (104)
37. Papáček Sokol Písek 366 (99)
38. Vohryzka TJ Blatná 363 (103)
39. Paďour TJ Blatná 361 (95)
40. Mikeš Jan TJ Blatná 358 (97)
41. Navrátil Sokol Písek 354 (105)
42. Vanžura Sokol Písek 353 (97)
43. Votýpka Sokol Písek 351
44. Dlabač TJ Blatná 340 (96)
- pořadí jednotlivců - ŽENY
Pořadí Jméno Oddíl Výkon
1. Kovandová Sokol Chýnov 418 (125)
2. Čurdová Sokol Soběnov 410 (122)
3. Kyriánová Fezko Strakonice 407 (122)
4. Šedivá Sokol Soběnov 403 (117)
5. Rozhoňová TJ Blatná 399 (113)
6. Koblihová TJ Blatná 392 (117)
7. Mašková Sokol Chýnov 392 (116)
8. Návarová Sokol Chýnov 389 (112)
9. Lukešová Sokol Písek 386 (120)
10. Hanzálková Sokol Chýnov 382 (108)
11. Cvachová TJ Blatná 381 (99)
12. Peroutková Sokol Chýnov 379 (104)
13. Fürstová TJ Blatná 377 (123)
14. Labounková Sokol Písek 375 (96)
15. Korecká Sokol Písek 370 (105)
16. Porkristlová Sokol Soběnov 368 (87)
17. Čutková Sokol Soběnov 365 (89)
18. Dvořáková Sokol Chýnov 355 (100)
19. Švejcarová Sokol Písek 351 (94)
20. Mrvíková TJ Blatná 346 (94)
21. Hofmanová Sokol Písek 329 (79)