ČPD
Rozlosování turnajů Českého poháru dorostu
Kde a kdy si můžete zahrát
*V osobách ředitelů turnajů může dojít ke změnám po potvrzení smluv sekretariátu ČKA.
Rozpis Českého poháru dorostu — příloha č. 2
6
1. turnaj – 28. 9. 2016
TJ Spartak Přerov Jakub Pleban, ( 602 267874, jakub.pleban@centrum.cz
TJ Biž. Jablonec n. Nisou Zdena Kvapilová, ( 723 911 545, zde.kvapilka@seznam.cz
TJ Slavoj Plzeň Jiří Vavřička, ( 728 872 130, vavrijir@gmail.com
TJ Sokol Mistřín Zbyněk Bábíček, ( 723 812 530, zbabicek@seznam.cz
SK Kuželky Přelouč Tomáš Jarolím, ( 604 965 928, jarolim.tom@seznam.cz
TJ Spartak Pelhřimov Václav Novotný, ( 724 066 421, v.novotny@swietelsky.cz
2. turnaj – 28. 10. 2016
KK PSJ Jihlava Tomáš Fürst, ( 728 455 933, fursttom@gmail.com
KK Vyškov Bohumír Trávníček, ( 6737 314 999, bohumir.travnicek@centrum.cz
SKK Jičín Roman Bureš, ( 604 426 454, burakk@centrum.cz
SKK Rokycany David Wohlmuth, ( 601 583 097, DWohlmuth@seznam.cz
TJ Jiskra Nová Bystřice Ing. Radek Stránský, ( 774 378 334, r.stransky@bellatex.cz
TJ Lokomotiva Valtice František Herůfek, ( 702 654 149, frantaherufek@seznam.cz
3. turnaj – 17. 11. 2016
TJ Jiskra Rýmařov Věra Tomanová, ( 723 910 871,tomanova.kuzelky@seznam.cz
KK Lok. Tábor David Kášek, ( 721 089 543, kasek@tiscali.cz
SKK Vrchlabí Vlado Žiško, ( 605 459 827, vlado.z@seznam.cz
SKP Hradec Králové Petr Víšek, ( 725 954 857, petr.visek@pcr.cz
TJ Blatná Zdeněk Svačina, ( 606 944 023, zde.sv@centrum.cz
TJ Sokol Luhačovice Petr Kudláček, ( 603 507 711, kudlacekp@seznam.cz
4. turnaj – 4. 12. 2016
KK Lok. Tábor David Kášek, ( 721 089 543, kasek@tiscali.cz
CB Dobřany Josef Fišer, ( 602 124 762, josef.fiser@cz.lasselsberger.com
TJ Lok. Ústí n. Labem Tereza Odstrčilová, ( 606 681 340, odstrcilova.t@seznam.cz
KK Jiří Poděbrady Jiří Miláček, ( 608 917 161, jirkamilka@gmail.com
SK Baník Ratíškovice Václav Koplík, ( 736 718 486, kuzelkyratky@centrum.cz
TJ Start Rychnov n. Kn. Jar. Kejzlar, ( 603 831 275, jaroslav.kejzlar@rychnov-city.cz
5. turnaj – 8. 1. 2017
KK Slovan Rosice Šárka Vaverková, ( 723 938 108, sarka.v@centrum.cz
SK Škoda Plzeň VS Karel Majner, ( 723 968 179, skskodavsplzen@seznam.cz
SKK Náchod Aneta Cvejnová, ( 732 547 202, anetcvejnova@seznam.cz
TJ Centropen Dačice Václav Zajíc, ( 602 486 105, zajicovi.dacice@seznam.cz
TJ Sparta Kutná Hora Hana Barborová, ( 607 616 781, barborova@tiscali.cz
TJ Zbrojovka Vsetín Radim Metelka, ( 731 505 067, kuzelky-vs@seznam.cz
6. turnaj – 5. 2. 2017
TJ Lok. Č. Velenice Miloš Navrkal, ( 602 312 250, milosnavrkal@seznam.cz
KK Šumperk Jan Semrád, ( 777 221 282, jan.semrad@sateza.cz
KK Kosmonosy Tomáš Vít, ( 605 524 124, tomik.vit@seznam.cz
Jiskra Hazlov Miroslava Utikalová, ( 603 495 548, utikal@email.cz
TJ Třebíč Milan Lenz, ( 603 590 456, lenzm@volny.cz
TJ Valašské Meziříčí Jana Volková, ( 607 675 181, kuzelnavlm@cbox.cz
Finále – 12. 3. 2017 prezentace účastníků do 9.30 hodin
HKK Olomouc Radek Havran, ( 739 608 091, havran.radek@seznam.cz
Rozlosování turnajů Českého poháru dorostu
Kde a kdy si můžete zahrát
1. turnaj – 28. 9. 2016
TJ Spartak Přerov Jakub Pleban, ( 602 267874, jakub.pleban@centrum.cz
TJ Biž. Jablonec n. Nisou Zdena Kvapilová, ( 723 911 545, zde.kvapilka@seznam.cz
TJ Slavoj Plzeň Jiří Vavřička, ( 728 872 130, vavrijir@gmail.com
TJ Sokol Mistřín Zbyněk Bábíček, ( 723 812 530, zbabicek@seznam.cz
SK Kuželky Přelouč Tomáš Jarolím, ( 604 965 928, jarolim.tom@seznam.cz
TJ Spartak Pelhřimov Václav Novotný, ( 724 066 421, v.novotny@swietelsky.cz
2. turnaj – 28. 10. 2016
KK PSJ Jihlava Tomáš Fürst, ( 728 455 933, fursttom@gmail.com
KK Vyškov Bohumír Trávníček, ( 6737 314 999, bohumir.travnicek@centrum.cz
SKK Jičín Roman Bureš, ( 604 426 454, burakk@centrum.cz
SKK Rokycany David Wohlmuth, ( 601 583 097, DWohlmuth@seznam.cz
TJ Jiskra Nová Bystřice Ing. Radek Stránský, ( 774 378 334, r.stransky@bellatex.cz
TJ Lokomotiva Valtice František Herůfek, ( 702 654 149, frantaherufek@seznam.cz
3. turnaj – 17. 11. 2016
TJ Jiskra Rýmařov Věra Tomanová, ( 723 910 871,tomanova.kuzelky@seznam.cz
KK Lok. Tábor David Kášek, ( 721 089 543, kasek@tiscali.cz
SKK Vrchlabí Vlado Žiško, ( 605 459 827, vlado.z@seznam.cz
SKP Hradec Králové Petr Víšek, ( 725 954 857, petr.visek@pcr.cz
TJ Blatná Zdeněk Svačina, ( 606 944 023, zde.sv@centrum.cz
TJ Sokol Luhačovice Petr Kudláček, ( 603 507 711, kudlacekp@seznam.cz
4. turnaj – 4. 12. 2016
KK Lok. Tábor David Kášek, ( 721 089 543, kasek@tiscali.cz
CB Dobřany Josef Fišer, ( 602 124 762, josef.fiser@cz.lasselsberger.com
TJ Lok. Ústí n. Labem Tereza Odstrčilová, ( 606 681 340, odstrcilova.t@seznam.cz
KK Jiří Poděbrady Jiří Miláček, ( 608 917 161, jirkamilka@gmail.com
SK Baník Ratíškovice Václav Koplík, ( 736 718 486, kuzelkyratky@centrum.cz
TJ Start Rychnov n. Kn. Jar. Kejzlar, ( 603 831 275, jaroslav.kejzlar@rychnov-city.cz
5. turnaj – 8. 1. 2017
KK Slovan Rosice Šárka Vaverková, ( 723 938 108, sarka.v@centrum.cz
SK Škoda Plzeň VS Karel Majner, ( 723 968 179, skskodavsplzen@seznam.cz
SKK Náchod Aneta Cvejnová, ( 732 547 202, anetcvejnova@seznam.cz
TJ Centropen Dačice Václav Zajíc, ( 602 486 105, zajicovi.dacice@seznam.cz
TJ Sparta Kutná Hora Hana Barborová, ( 607 616 781, barborova@tiscali.cz
TJ Zbrojovka Vsetín Radim Metelka, ( 731 505 067, kuzelky-vs@seznam.cz
6. turnaj – 5. 2. 2017
TJ Lok. Č. Velenice Miloš Navrkal, ( 602 312 250, milosnavrkal@seznam.cz
KK Šumperk Jan Semrád, ( 777 221 282, jan.semrad@sateza.cz
KK Kosmonosy Tomáš Vít, ( 605 524 124, tomik.vit@seznam.cz
Jiskra Hazlov Miroslava Utikalová, ( 603 495 548, utikal@email.cz
TJ Třebíč Milan Lenz, ( 603 590 456, lenzm@volny.cz
TJ Valašské Meziříčí Jana Volková, ( 607 675 181, kuzelnavlm@cbox.cz
Finále – 12. 3. 2017 prezentace účastníků do 9.30 hodin
HKK Olomouc Radek Havran, ( 739 608 091, havran.radek@seznam.cz