ROZLOSOVÁNÍ

 

1. kolo

17.09.10   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice C - TJ Nová Ves u Č. B. A

17.09.10   pá   17:30    TJ Blatná B - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí

17.09.10   pá   20:00    TJ Dynamo České Budějovice B - TJ Sokol Chýnov

17.09.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Blatná C

17.09.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice C - TJ Jiskra Nová Bystřice C

17.09.10   pá   18:30    TJ Sokol Slavonice B - KK Lokomotiva Tábor D

 

2. kolo

24.09.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. A - TJ Sokol Slavonice B

24.09.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice C - KK Lokomotiva Tábor D

24.09.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Jiskra Nová Bystřice C

24.09.10   pá   17:30    TJ Blatná C - TJ Sokol Chýnov

24.09.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Dynamo České Budějovice B

24.09.10   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice C - TJ Blatná B

 

3. kolo

01.10.10   pá   17:30    TJ Blatná B - TJ Nová Ves u Č. B. A

01.10.10   pá   20:00    TJ Dynamo České Budějovice B - TJ Fezko Strakonice C

01.10.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Blatná C

01.10.10   pá   17:00    TJ Jiskra Nová Bystřice C - TJ Sokol Chýnov

01.10.10   pá   17:30    KK Lokomotiva Tábor D - TJ Spartak Soběslav

01.10.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice C - TJ Sokol Slavonice B

 

4. kolo

08.10.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. A - TJ Centropen Dačice C

08.10.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Sokol Slavonice B

08.10.10   pá   17:30    TJ Sokol Chýnov - KK Lokomotiva Tábor D

08.10.10   pá   20:15    TJ Jiskra Nová Bystřice C - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí

08.10.10   pá   17:15    TJ Blatná C - TJ Fezko Strakonice C

08.10.10   pá   18:00    TJ Dynamo České Budějovice B - TJ Blatná B

 

5. kolo

15.10.10   pá   20:00    TJ Dynamo České Budějovice B - TJ Nová Ves u Č. B. A

17.10.10   ne   14:00    TJ Blatná C - TJ Blatná B

15.10.10   pá   17:00    TJ Jiskra Nová Bystřice C - TJ Fezko Strakonice C

15.10.10   pá   17:30    KK Lokomotiva Tábor D - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí

15.10.10   pá   18:30    TJ Sokol Slavonice B - TJ Sokol Chýnov

15.10.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice C - TJ Spartak Soběslav

 

6. kolo

22.10.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. A - TJ Spartak Soběslav

22.10.10   pá   17:30    TJ Sokol Chýnov - TJ Centropen Dačice C

22.10.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Sokol Slavonice B

22.10.10   pá   19:45    KK Lokomotiva Tábor D - TJ Fezko Strakonice C

22.10.10   pá   17:30    TJ Blatná B - TJ Jiskra Nová Bystřice C

22.10.10   pá   20:00    TJ Dynamo České Budějovice B - TJ Blatná C

7. kolo

29.10.10   pá   19:45    TJ Blatná C - TJ Nová Ves u Č. B. A

29.10.10   pá   17:00    TJ Jiskra Nová Bystřice C - TJ Dynamo České Budějovice B

29.10.10   pá   17:15    TJ Blatná B - KK Lokomotiva Tábor D

29.10.10   pá   18:30    TJ Sokol Slavonice B - TJ Fezko Strakonice C

29.10.10   pá   19:00    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Centropen Dačice C

29.10.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Sokol Chýnov

8. kolo

05.11.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. A - TJ Sokol Chýnov

05.11.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Spartak Soběslav

05.11.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice C - TJ Fezko Strakonice C

05.11.10   pá   20:00    TJ Sokol Slavonice B - TJ Blatná B

05.11.10   pá   17:30    KK Lokomotiva Tábor D - TJ Dynamo České Budějovice B

05.11.10   pá   17:30    TJ Blatná C - TJ Jiskra Nová Bystřice C

9. kolo

12.11.10   pá   17:00    TJ Jiskra Nová Bystřice C - TJ Nová Ves u Č. B. A

12.11.10   pá   17:30    KK Lokomotiva Tábor D - TJ Blatná C

12.11.10   pá   18:00    TJ Dynamo České Budějovice B - TJ Sokol Slavonice B

12.11.10   pá   18:30    TJ Blatná B - TJ Centropen Dačice C

12.11.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Fezko Strakonice C

12.11.10   pá   17:30    TJ Sokol Chýnov - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí

10. kolo

19.11.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. A - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí

19.11.10   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice C - TJ Sokol Chýnov

19.11.10   pá   17:30    TJ Blatná B - TJ Spartak Soběslav

19.11.10   pá   20:00    TJ Dynamo České Budějovice B - TJ Centropen Dačice C

19.11.10   pá   19:00    TJ Sokol Slavonice B - TJ Blatná C

19.11.10   pá   20:15    TJ Jiskra Nová Bystřice C - KK Lokomotiva Tábor D

11. kolo

26.11.10   pá   17:30    KK Lokomotiva Tábor D - TJ Nová Ves u Č. B. A

26.11.10   pá   18:30    TJ Jiskra Nová Bystřice C - TJ Sokol Slavonice B

26.11.10   pá   18:00    TJ TJ Blatná C - Centropen Dačice C

26.11.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Dynamo České Budějovice B

26.11.10   pá   17:30    TJ Sokol Chýnov - TJ Blatná B

26.11.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí - TJ Fezko Strakonice C