ROZLOSOVÁNÍ

 

1. kolo

10.09.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - KK PSJ Jihlava B

10.09.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Blatná

10.09.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Nová Včelnice

10.09.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Lokomotiva České Budějovice

10.09.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Nové Město na Moravě

10.09.10   pá   20:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Sokol Soběnov

11.09.10   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Sokol Chotoviny

2. kolo

17.09.10   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Blatná

17.09.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - KK Český Krumlov

17.09.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Třebíč B

17.09.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Chotoviny

17.09.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Sokol Slavonice

17.09.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - KK PSJ Jihlava B

18.09.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Centropen Dačice D

3. kolo

24.09.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Centropen Dačice D

24.09.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Soběnov

24.09.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Spartak Pelhřimov

24.09.10   pá   20:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Nové Město na Moravě

25.09.10   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Lokomotiva České Budějovice

25.09.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Sokol Chotoviny

25.09.10   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Nová Včelnice

4. kolo

01.10.10   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Sokol Chotoviny

01.10.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Blatná

01.10.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Sokol Slavonice

01.10.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Jiskra Nová Bystřice

01.10.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Centropen Dačice D

02.10.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - KK Český Krumlov

02.10.10   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Třebíč B

5. kolo

08.10.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - KK Český Krumlov

08.10.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Chotoviny

08.10.10   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Spartak Pelhřimov

08.10.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Nové Město na Moravě

08.10.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - KK PSJ Jihlava B

08.10.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Nová Včelnice

09.10.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Lokomotiva České Budějovice

6. kolo

15.10.10   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Sokol Soběnov

15.10.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Nová Bystřice

15.10.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Sokol Chotoviny

15.10.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - KK Český Krumlov

15.10.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Centropen Dačice D

16.10.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Blatná

16.10.10   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Sokol Slavonice

7. kolo

22.10.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Blatná

22.10.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Lokomotiva České Budějovice

22.10.10   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Třebíč B

22.10.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Spartak Pelhřimov

22.10.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Nová Včelnice

23.10.10   so   10:00    KK Český Krumlov - KK PSJ Jihlava B

23.10.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Sokol Chotoviny

8. kolo

29.10.10   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Lokomotiva České Budějovice

29.10.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Sokol Chotoviny

29.10.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Blatná

29.10.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Sokol Slavonice

29.10.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - KK Český Krumlov

30.10.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Sokol Soběnov

30.10.10   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Jiskra Nová Bystřice

9. kolo

05.11.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Sokol Soběnov

05.11.10   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Nová Včelnice

05.11.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Třebíč B

05.11.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Nové Město na Moravě

05.11.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Chotoviny

06.11.10   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Centropen Dačice D

06.11.10   so   10:00    TJ Blatná - KK PSJ Jihlava B

10. kolo

12.11.10   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Nové Město na Moravě

12.11.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Lokomotiva České Budějovice

12.11.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Soběnov

12.11.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Jiskra Nová Bystřice

12.11.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Blatná

12.11.10   pá   20:00    TJ Sokol Slavonice - KK Český Krumlov

13.11.10   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Sokol Chotoviny

11. kolo

19.11.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Nové Město na Moravě

19.11.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Slavonice

19.11.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Spartak Pelhřimov

19.11.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Sokol Chotoviny

20.11.10   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Nová Včelnice

20.11.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Centropen Dačice D

20.11.10   so   10:00    TJ Sokol Soběnov - KK PSJ Jihlava B

12. kolo

26.11.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Nová Včelnice

26.11.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Nové Město na Moravě

26.11.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Sokol Chotoviny

26.11.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Sokol Soběnov

26.11.10   pá   20:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Blatná

27.11.10   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Jiskra Nová Bystřice

27.11.10   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Lokomotiva České Budějovice

13. kolo

03.12.10   pá   17:30    TJ Slovan Jindřichův Hradec - TJ Spartak Pelhřimov

03.12.10   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Sokol Chotoviny

03.12.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Centropen Dačice D

03.12.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Nová Včelnice

03.12.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Třebíč B

04.12.10   so   10:00    TJ Blatná - KK Český Krumlov

04.12.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - KK PSJ Jihlava B

14. kolo

14.01.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Spartak Pelhřimov

14.01.11   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Slavonice

14.01.11   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Centropen Dačice D

15.01.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Jiskra Nová Bystřice

15.01.11   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Třebíč B

15.01.11   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Slovan Jindřichův Hradec

15.01.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - KK Český Krumlov

15. kolo

21.01.11   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Lokomotiva České Budějovice

21.01.11   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Nové Město na Moravě

21.01.11   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Slovan Jindřichův Hradec

22.01.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Nová Včelnice

22.01.11   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Sokol Soběnov

22.01.11   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Spartak Pelhřimov

22.01.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Jiskra Nová Bystřice

16. kolo

28.01.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - KK PSJ Jihlava B

28.01.11   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Jiskra Nová Bystřice

28.01.11   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - KK Český Krumlov

28.01.11   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Třebíč B

28.01.11   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Slovan Jindřichův Hradec

29.01.11   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Sokol Slavonice

29.01.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Blatná

17. kolo

04.02.11   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Slovan Jindřichův Hradec

04.02.11   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Lokomotiva České Budějovice

04.02.11   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Spartak Pelhřimov

04.02.11   pá   19:30    TJ Třebíč B - KK PSJ Jihlava B

05.02.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Sokol Soběnov

05.02.11   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Nové Město na Moravě

05.02.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Nová Včelnice

18. kolo

11.02.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Třebíč B

11.02.11   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Blatná

11.02.11   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Slavonice

12.02.11   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Slovan Jindřichův Hradec

12.02.11   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Jiskra Nová Bystřice

12.02.11   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Centropen Dačice D

12.02.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Sokol Soběnov

19. kolo

25.02.11   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Nová Včelnice

25.02.11   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - KK PSJ Jihlava B

25.02.11   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Slovan Jindřichův Hradec

25.02.11   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Třebíč B

26.02.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Nové Město na Moravě

26.02.11   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Spartak Pelhřimov¨

26.02.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Lokomotiva České Budějovice

20. kolo

04.03.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Centropen Dačice D

04.03.11   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Sokol Soběnov

04.03.11   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Jiskra Nová Bystřice

04.03.11   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Sokol Slavonice

05.03.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Slovan Jindřichův Hradec

05.03.11   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - KK Český Krumlov

05.03.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Nové Město na Moravě

21. kolo

18.03.11   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Centropen Dačice D

18.03.11   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Nová Včelnice

18.03.11   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - KK PSJ Jihlava B

19.03.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Spartak Pelhřimov

19.03.11   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Třebíč B

19.03.11   so   11:00    TJ Sokol Soběnov - TJ Nové Město na Moravě

19.03.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Slovan Jindřichův Hradec

22. kolo

25.03.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Sokol Slavonice

25.03.11   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Slovan Jindřichův Hradec

25.03.11   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - KK Český Krumlov

25.03.11   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Jiskra Nová Bystřice

26.03.11   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Lokomotiva České Budějovice

26.03.11   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Blatná

26.03.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Spartak Pelhřimov

23. kolo

01.04.11   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Spartak Pelhřimov

01.04.11   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Slovan Jindřichův Hradec

01.04.11   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Centropen Dačice D

02.04.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Třebíč B

02.04.11   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Sokol Slavonice

02.04.11   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Nová Včelnice

02.04.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - KK PSJ Jihlava B

24. kolo

08.04.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - KK Český Krumlov

08.04.11   pá   17:30    TJ Sokol Slavonice - TJ Jiskra Nová Bystřice

08.04.11   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Blatná

08.04.11   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Lokomotiva České Budějovice

09.04.11   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Slovan Jindřichův Hradec

09.04.11   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Sokol Soběnov

09.04.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Třebíč B

25. kolo

15.04.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Slovan Jindřichův Hradec

15.04.11   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - KK PSJ Jihlava B

15.04.11   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - KK Český Krumlov

16.04.11   so   10:00    TJ Sokol Soběnov - TJ Třebíč B

16.04.11   so   10:00    TJ Blatná - TJ Sokol Slavonice

16.04.11   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Spartak Pelhřimov

16.04.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Centropen Dačice D

26. kolo

22.04.11   pá   17:30    TJ Nová Včelnice - TJ Jiskra Nová Bystřice

22.04.11   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Sokol Soběnov

22.04.11   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Slovan Jindřichův Hradec

22.04.11   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Lokomotiva České Budějovice

23.04.11   so   10:00    KK Český Krumlov - TJ Blatná

23.04.11   so   12:30    KK PSJ Jihlava B - TJ Nové Město na Moravě

23.04.11   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Sokol Slavonice