Rozlosování
12.kolo :
Sokol Rudná KK Konstruktiva "B" 17/01/09 10:00
TJ Blatná SKK Rokycany 17/01/09 14:00
Jiskra Nová Bystřice Loko Ústí nad Labem 17/01/09 10:00
TJ Sokol Písek "B" Sokol Benešov 17/01/09 13:00
Akuma Mladá Boleslav Čechie-Admira Praha 17/01/09 10:00
13.kolo :
Čechie-Admira Praha TJ Sokol Písek "B" 31/01/09 10:00
Sokol Benešov Jiskra Nová Bystřice 31/01/09 14:00
Loko Ústí nad Labem TJ Blatná 01/02/09 13:30
SKK Rokycany Sokol Rudná 31/01/09 17:00
KK Konstruktiva "B" Sokol Teplá 31/01/09 09:00
14.kolo :
Sokol Teplá SKK Rokycany 07/02/09 10:00
Sokol Rudná Loko Ústí nad Labem 07/02/09 10:00
TJ Blatná Sokol Benešov 07/02/09 14:00
Jiskra Nová Bystřice Čechie-Admira Praha 07/02/09 10:00
TJ Sokol Písek "B" Akuma Mladá Boleslav 07/02/09 13:00
15.kolo :
Akuma Mladá Boleslav Jiskra Nová Bystřice 14/02/09 10:00
Čechie-Admira Praha TJ Blatná 14/02/09 10:00
Sokol Benešov Sokol Rudná 14/02/09 14:00
Loko Ústí nad Labem Sokol Teplá 14/02/09 13:30
SKK Rokycany KK Konstruktiva "B" 14/02/09 17:00
16.kolo :
KK Konstruktiva "B" Loko Ústí nad Labem 28/02/09 09:00
Sokol Teplá Sokol Benešov 28/02/09 10:00
Sokol Rudná Čechie-Admira Praha 28/02/09 10:00
TJ Blatná Akuma Mladá Boleslav 28/02/09 14:00
Jiskra Nová Bystřice TJ Sokol Písek "B" 28/02/09 10:00
17.kolo :
TJ Sokol Písek "B" TJ Blatná 07/03/09 13:00
Akuma Mladá Boleslav Sokol Rudná 07/03/09 10:00
Čechie-Admira Praha Sokol Teplá 07/03/09 10:00
Sokol Benešov KK Konstruktiva "B" 07/03/09 14:00
Loko Ústí nad Labem SKK Rokycany 07/03/09 13:30
18.kolo :
SKK Rokycany Sokol Benešov 21/03/09 17:00
KK Konstruktiva "B" Čechie-Admira Praha 21/03/09 09:00
Sokol Teplá Akuma Mladá Boleslav 21/03/09 10:00
Sokol Rudná TJ Sokol Písek "B" 21/03/09 10:00
TJ Blatná Jiskra Nová Bystřice 21/03/09 14:00
19.kolo :
Jiskra Nová Bystřice Sokol Rudná 28/03/09 10:00
TJ Sokol Písek "B" Sokol Teplá 28/03/09 13:00
Akuma Mladá Boleslav KK Konstruktiva "B" 28/03/09 10:00
Čechie-Admira Praha SKK Rokycany 28/03/09 10:00
Sokol Benešov Loko Ústí nad Labem 28/03/09 14:00
20.kolo :
Loko Ústí nad Labem Čechie-Admira Praha 04/04/09 13:30
SKK Rokycany Akuma Mladá Boleslav 04/04/09 17:00
KK Konstruktiva "B" TJ Sokol Písek "B" 04/04/09 09:00
Sokol Teplá Jiskra Nová Bystřice 04/04/09 10:00
Sokol Rudná TJ Blatná 04/04/09 10:00
21.kolo :
TJ Blatná Sokol Teplá 11/04/09 14:00
Jiskra Nová Bystřice KK Konstruktiva "B" 11/04/09 10:00
TJ Sokol Písek "B" SKK Rokycany 11/04/09 13:00
Akuma Mladá Boleslav Loko Ústí nad Labem 11/04/09 10:00
Čechie-Admira Praha Sokol Benešov 11/04/09 10:00
22.kolo :
Sokol Benešov Akuma Mladá Boleslav 25/04/09 14:00
Loko Ústí nad Labem TJ Sokol Písek "B" 25/04/09 13:30
SKK Rokycany Jiskra Nová Bystřice 25/04/09 17:00
KK Konstruktiva "B" TJ Blatná 25/04/09 09:00
Sokol Teplá Sokol Rudná 25/04/09 10:00