Rozlosování

 

        V rozlosování přeboru došlo ke změnám v prvních 4. kolech, kdy na žádost hostujících družstev budou tato hrát dvojzápasy v jeden den.

12. kolo

15.01.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. B - TJ Sokol Písek B

15.01.10   pá   20:30    TJ Blatná B - TJ Sokol Slavonice C

15.01.10   pá   18:00    TJ Blatná C - TJ Sokol Slavonice C

15.01.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Jiskra Nová Bystřice B

29.01.10   pá   17:30    TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Fezko Strakonice B

15.01.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A - - volno –

 

13. kolo

22.01.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A - TJ Nová Ves u Č. B. B

22.01.10   pá              - volno - - TJ Lokomotiva České Velenice

22.01.10   pá   17:30    TJ Fezko Strakonice B - TJ Spartak Soběslav

22.01.10   pá   17:30    TJ Blatná B - TJ Centropen Dačice

22.01.10   pá   20:00    TJ Blatná C - TJ Centropen Dačice

08.01.10   pá   17:30    TJ Sokol Písek B - TJ Sokol Slavonice C

 

14. kolo

05.02.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. B - TJ Sokol Slavonice C

29.01.10   pá   17:30    TJ Sokol Písek B - TJ Centropen Dačice

05.02.10   pá   20:00    TJ Blatná B - TJ Jiskra Nová Bystřice B

05.02.10   pá   17:30    TJ Blatná C - TJ Jiskra Nová Bystřice B

05.02.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - - volno -

05.02.10   pá   17:30    TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A

 

15. kolo

12.02.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. B - TJ Lokomotiva České Velenice

12.02.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A - TJ Spartak Soběslav

12.02.10   pá   18:30    TJ Blatná C - TJ Fezko Strakonice B

19.03.10   pá   18:30    TJ Blatná B - TJ Fezko Strakonice B

12.02.10   pá   18:30    TJ Jiskra Nová Bystřice B - TJ Sokol Písek B

12.02.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice - TJ Sokol Slavonice C

 

16. kolo

19.02.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. B - TJ Centropen Dačice

19.02.10   pá   20:30    TJ Sokol Slavonice C - TJ Jiskra Nová Bystřice B

18.02.10   čt    17:30    TJ Sokol Písek B - TJ Fezko Strakonice B

19.02.10   pá              TJ Blatná B - - volno -

19.02.10   pá   18:30    TJ Blatná C - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A

19.02.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Lokomotiva České Velenice

17. kolo

26.02.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Nová Ves u Č. B. B

26.02.10   pá   20:30    TJ Blatná C - TJ Lokomotiva České Velenice

26.02.10   pá   18:00    TJ Blatná B - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A

26.02.10   pá                - volno - - TJ Sokol Písek B

26.02.10   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice B - TJ Sokol Slavonice C

26.02.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice B - TJ Centropen Dačice

18. kolo

05.03.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. B - TJ Jiskra Nová Bystřice B

05.03.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice - TJ Fezko Strakonice B

05.03.10   pá              TJ Sokol Slavonice C - - volno -

05.03.10   pá   17:30    TJ Sokol Písek B - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A

05.03.10   pá   20:15    TJ Blatná B - TJ Lokomotiva České Velenice

05.03.10   pá   17:30    TJ Blatná C - TJ Spartak Soběslav

19. kolo

12.03.10   pá   20:15    TJ Blatná C - TJ Nová Ves u Č. B. B

12.03.10   pá   17:30    TJ Blatná B TJ - Spartak Soběslav

12.03.10   pá   17:30    TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Sokol Písek B

12.03.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A - TJ Sokol Slavonice C

12.03.10   pá              - volno - - TJ Centropen Dačice

12.03.10   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice B - TJ Jiskra Nová Bystřice B

 

20. kolo

26.03.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. B - TJ Fezko Strakonice B

26.03.10   pá                TJ Jiskra Nová Bystřice B - - volno -

26.03.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A

26.03.10   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice C - TJ Lokomotiva České Velenice

26.03.10   pá   17:30    TJ Sokol Písek B - TJ Spartak Soběslav

26.03.10   pá   18:30    TJ Blatná B - TJ Blatná C

 

21. kolo

02.04.10   pá   20:00    TJ Blatná B - TJ Nová Ves u Č. B. B

02.04.10   pá   17:30    TJ Blatná C - TJ Sokol Písek B

02.04.10   pá   17:30    TJ Spartak Soběslav - TJ Sokol Slavonice C

02.04.10   pá   17:30    TJ Lokomotiva České Velenice - TJ Centropen Dačice

02.04.10   pá   17:30    TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A - TJ Jiskra Nová Bystřice B

02.04.10   pá              - volno - - TJ Fezko Strakonice B

 

22. kolo

09.04.10   pá   17:30    TJ Nová Ves u Č. B. B - - volno -

09.04.10   pá   19:00    TJ Fezko Strakonice B - TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí A

09.04.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice B - TJ Lokomotiva České Velenice

09.04.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice - TJ Spartak Soběslav

09.04.10   pá   20:00    TJ Blatná C - TJ Sokol Slavonice C

09.04.10   pá   17:30    TJ Blatná B - TJ Sokol Písek B