Rozlosování

 

 

1 .kolo

11.09.09   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Sokol Nové Hrady

11.09.09   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Chotoviny

11.09.09   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Lokomotiva České Budějovice

11.09.09   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Třebíč B

12.09.09   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Blatná

12.09.09   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - KK Lokomotiva Tábor C

12.09.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Sokol Soběnov

2 .kolo

18.09.09   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - SKK Slavoj Český Krumlov

18.09.09   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Centropen Dačice D

18.09.09   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Blatná

18.09.09   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Jiskra Nová Bystřice

18.09.09   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Nové Město na Moravě

18.09.09   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Sokol Slavonice

19.09.09   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ CHJK Jihlava

3 .kolo

25.09.09   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Sokol Soběnov

25.09.09   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Nové Hrady

25.09.09   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Spartak Pelhřimov

26.09.09   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - KK Lokomotiva Tábor C

26.09.09   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Třebíč B

26.09.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Lokomotiva České Budějovice

26.09.09   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Blatná

4 .kolo

02.10.09   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - SKK Slavoj Český Krumlov

02.10.09   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Sokol Chotoviny

02.10.09   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Blatná

02.10.09   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Slavonice

02.10.09   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Jiskra Nová Bystřice

03.10.09   so   10:00    TJ Sokol Nové Hrady - TJ CHJK Jihlava

03.10.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Centropen Dačice D

5 .kolo

09.10.09   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Soběnov

09.10.09   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Lokomotiva České Budějovice

09.10.09   pá   19:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Nové Město na Moravě

10.10.09   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Třebíč B

10.10.09   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Spartak Pelhřimov

10.10.09   so   10:00    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Blatná

10.10.09   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - KK Lokomotiva Tábor C

6 .kolo

16.10.09   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Sokol Chotoviny

16.10.09   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - KK Lokomotiva Tábor C

16.10.09   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Jiskra Nová Bystřice

16.10.09   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Sokol Slavonice

16.10.09   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Blatná

17.10.09   so   10:00    TJ Sokol Soběnov - TJ CHJK Jihlava

17.10.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - SKK Slavoj Český Krumlov

7 .kolo

23.10.09   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Lokomotiva České Budějovice

23.10.09   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Sokol Nové Hrady

23.10.09   pá   19:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Nové Město na Moravě

24.10.09   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Spartak Pelhřimov

24.10.09   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Centropen Dačice D

24.10.09   so   10:00    TJ Sokol Soběnov - TJ Blatná

24.10.09   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Třebíč B

8 .kolo

30.10.09   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Chotoviny

30.10.09   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Sokol Nové Hrady

30.10.09   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - SKK Slavoj Český Krumlov

30.10.09   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Blatná

30.10.09   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Jiskra Nová Bystřice

30.10.09   pá   19:30    TJ Třebíč B - KK Lokomotiva Tábor C

31.10.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ CHJK Jihlava

9 .kolo

06.11.09   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Sokol Slavonice

06.11.09   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Sokol Soběnov

07.11.09   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Centropen Dačice D

07.11.09   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Lokomotiva České Budějovice

07.11.09   so   10:00    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Třebíč B

07.11.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Blatná

07.11.09   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Spartak Pelhřimov

10 .kolo

13.11.09   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Nové Hrady

13.11.09   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ CHJK Jihlava

13.11.09   pá   19:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Třebíč B

13.11.09   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - KK Lokomotiva Tábor C

13.11.09   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Blatná

14.11.09   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Jiskra Nová Bystřice

14.11.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Sokol Chotoviny

11 .kolo

20.11.09   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Spartak Pelhřimov

20.11.09   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Lokomotiva České Budějovice

20.11.09   pá   20:00    TJ Sokol Slavonie - TJ Blatná

20.11.09   pá   19:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Nové Město na Moravě

20.11.09   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Sokol Soběnov

21.11.09   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - SKK Slavoj Český Krumlov

21.11.09   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Centropen Dačice D

12 .kolo

27.11.09   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Sokol Soběnov

27.11.09   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ CHJK Jihlava

27.11.09   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Sokol Chotoviny

27.11.09   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Třebíč B

27.11.09   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - KK Lokomotiva Tábor C

28.11.09   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Blatná

28.11.09   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Sokol Nové Hrady

13 .kolo

04.12.09   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Centropen Dačice D

04.12.09   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Spartak Pelhřimov

04.12.09   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Sokol Slavonice

04.12.09   pá   19:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Blatná

04.12.09   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Nové Město na Moravě

05.12.09   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Lokomotiva České Budějovice

05.12.09   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - SKK Slavoj Český Krumlov

14 .kolo

15.01.10   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Sokol Slavonice

15.01.10   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - SKK Slavoj Český Krumlov

15.01.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Spartak Pelhřimov

15.01.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Centropen Dačice D

16.01.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ CHJK Jihlava

16.01.10   so   11:00    TJ Sokol Soběnov - TJ Nové Město na Moravě

16.01.10   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Jiskra Nová Bystřice

15 .kolo

22.01.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - KK Lokomotiva Tábor C

22.01.10   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Třebíč B

22.01.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Sokol Soběnov

23.01.10   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Sokol Chotoviny

23.01.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Lokomotiva České Budějovice

23.01.10   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Sokol Nové Hrady

23.01.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Spartak Pelhřimov

16 .kolo

29.01.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Sokol Slavonice

29.01.10   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Jiskra Nová Bystřice

29.01.10   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ CHJK Jihlava

29.01.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Centropen Dačice D

29.01.10   pá   19:30    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Nové Město na Moravě

29.01.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - SKK Slavoj Český Krumlov

30.01.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Sokol Chotoviny

17 .kolo

05.02.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Třebíč B

05.02.10   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Spartak Pelhřimov

05.02.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Nové Město na Moravě

06.02.10   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Sokol Nové Hrady

06.02.10   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Sokol Soběnov

06.02.10   so   10:00    TJ Blatná - KK Lokomotiva Tábor C

06.02.10   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Lokomotiva České Budějovice

18 .kolo

12.02.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Jiskra Nová Bystřice

12.02.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Centropen Dačice D

12.02.10   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Sokol Chotoviny

12.02.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - SKK Slavoj Český Krumlov

12.02.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ CHJK Jihlava

13.02.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Sokol Nové Hrady

13.02.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Sokol Slavonice

19 .kolo

19.02.10   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Lokomotiva České Budějovice

19.02.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Spartak Pelhřimov

19.02.10   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Centropen Dačice D

20.02.10   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Sokol Soběnov

20.02.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Třebíč B

20.02.10   so   11:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Nové Město na Moravě

20.02.10   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Sokol Nové Hrady

20 .kolo

26.02.10   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - KK Lokomotiva Tábor C

26.02.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Sokol Slavonice

26.02.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - SKK Slavoj Český Krumlov

26.02.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ CHJK Jihlava

26.02.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Sokol Chotoviny

27.02.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Sokol Soběnov

27.02.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Jiskra Nová Bystřice

21 .kolo

05.03.10   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Lokomotiva České Budějovice

05.03.10   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Třebíč B

05.03.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - TJ Centropen Dačice D

06.03.10   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Nové Město na Moravě

06.03.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Spartak Pelhřimov

06.03.10   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Sokol Slavonie

06.03.10   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Sokol Soběnov

22 .kolo

12.03.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - KK Lokomotiva Tábor C

12.03.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - SKK Slavoj Český Krumlov

12.03.10   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - TJ Jiskra Nová Bystřice

12.03.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ CHJK Jihlava

12.03.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Chotoviny

12.03.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Sokol Nové Hrady

13.03.10   so   11:00    TJ Blatná - TJ Nové Město na Moravě

23 .kolo

26.03.10   pá   17:30    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Sokol Soběnov

26.03.10   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Spartak Pelhřimov

26.03.10   pá   18:00    TJ Jiskra Nová Bystřice - SKK Slavoj Český Krumlov

26.03.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Lokomotiva České Budějovice

27.03.10   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Sokol Slavonice

27.03.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Centropen Dačice D

27.03.10   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Nové Město na Moravě

24 .kolo

02.04.10   pá   18:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ Jiskra Nová Bystřice

02.04.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Sokol Chotoviny

02.04.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Nové Hrady

03.04.10   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ CHJK Jihlava

03.04.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Sokol Slavonice

03.04.10   so   10:00    TJ Sokol Soběnov - TJ Třebíč B

03.04.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - KK Lokomotiva Tábor C

25 .kolo

09.04.10   pá   17:30    TJ Sokol Soběnov - TJ Lokomotiva České Budějovice

09.04.10   pá   18:00    KK Lokomotiva Tábor C - TJ Centropen Dačice D

09.04.10   pá   19:30    TJ Třebíč B - TJ Spartak Pelhřimov

10.04.10   so   09:00    TJ CHJK Jihlava - TJ Jiskra Nová Bystřice

10.04.10   so   10:00    TJ Blatná - SKK Slavoj Český Krumlov

10.04.10   so   11:00    TJ Sokol Nové Hrady - TJ Nové Město na Moravě

10.04.10   so   14:00    TJ Sokol Chotoviny - TJ Sokol Slavonice

26 .kolo

16.04.10   pá   18:00    TJ Sokol Slavonice - KK Lokomotiva Tábor C

16.04.10   pá   19:00    TJ Lokomotiva České Budějovice - TJ CHJK Jihlava

16.04.10   pá   19:00    TJ Spartak Pelhřimov - TJ Sokol Soběnov

16.04.10   pá   19:00    TJ Centropen Dačice D - TJ Sokol Nové Hrady

17.04.10   so   10:00    TJ Blatná - TJ Jiskra Nová Bystřice

17.04.10   so   10:00    SKK Slavoj Český Krumlov - TJ Sokol Chotoviny

17.04.10   so   11:00    TJ Nové Město na Moravě - TJ Třebíč B